19.06.2020 | 11:40

Патронат над дитиною – відносно нова тимчасова форма влаштування дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дана форма в Кегичівському районі запроваджено з 2018 року. На сьогоднішній день в даній сім’ї перебувало на вихованні 4 дітей даної категорії.

Директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Свірідова відвідала сім’ю патронатних вихователів.

Вже є певний досвід виховання, були деякі і камені спотикання і випадки,  коли недитячим буває дитинство.

Помічник вихователя Людмила Левченко прокоментувала: «Хочеться врятувати цілий світ. Міняючи долю дитини, сподіваємось, що колись, коли у них будуть свої сім’ї і діти, вони візьмуть модель нормальної люблячої сім’ї і створять атмосферу довіри і любові».