23.06.2020 | 13:00

22 червня 2020 року Кегичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості  проведено «круглий стіл» на тему: «Ефективне соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в умовах пандемії Covid-19» для батьків – вихователів та прийомних батьківКегичівського та Сахновщинського районів. В  роботі «круглого столу» взяли участь практичний психолог вищої категорії Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Тарасова, методист вищої категорії Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Машталь, заступник начальника обласної служби у справах дітей  Тетяна Пономаренко, директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Свірідова, інспектор ЮП Кегичівського ВП Сахновщинського ВП ГУНП Харківської області Євген Немировський, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Вікторія Березка. В ході заходу було обговорено питання щодо нормативно – правових та організаційних засад забезпечення захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, візит в сім’ю в умовах карантину: безпека працівників, зовнішнє незалежне оцінюванні та вступна кампанія 2020 року, вихід дитини з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, проблемні питання сімей, питання безпеки дітей в літній період.

По завершенню батьки-вихователі та прийомні батьки задали ряд питань на які спеціалісти надали компетентні відповіді.