28.06.2020 | 8:10

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Дорогі співвітчизники, вітаючи Вас із визначним державним святом, хочупобажати вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція, нести високе звання громадянина Української держави.

Від усього серця зичувам міцного здоров'я, добробуту і затишку у ваших родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

З повагою,

голова районної