24.06.2020 | 10:30

Однією з умов функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є навчання батьків – вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

На базі Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді триває навчання прийомних батьків та батьків – вихователів Кегичівського та Сахновщинського районів.

Під час навчання піднімалися питання проблем адаптації нових вихованців до батьків – вихователів та інших дітей-вихованців, питання розв’язання  конфліктів між дітьми – вихованцями.

Програма навчання, поряд з використанням інтерактивних методів роботи, спрямована на обмін досвідом між батьками, спільний пошук відповідей на їх нагальні проблеми та питання.