24.06.2020 | 10:35

23 червня 2020 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Свірідова разом з методистом вищої категорії відділу методичного забезпечення соціальної роботи Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Машталь відвідали дитячий будинок сімейного типу Афанасьєвих.

Під час зустрічі обговорювались методи і форми виховання дітей в сім’ї, підготовка дітей старшого віку до самостійного життя, взаємовідносини батьків-вихователів та біологічних батьків у розрізі інтересів дітей, особливості розвитку психіки дітей, які мали досвід виховання в інтернатних установах, зовнішні та внутрішні прояви страхів у дітей.

Крім того, за допомогою психологічних прийомів, з батьками було проведено заняття з метою запобігання емоційному вигоранню, а також надано поради щодо методів релаксації та психологічного розвантаження батьківв умовах тривалого карантину.