25.06.2020 | 10:00

Сьогодні 25 червня 2020 року розпочинається основна сесія ЗНО-2020 тестуванням з математики.

Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації організовано підвіз 60 випускників закладів загальної середньої освіти району у супроводі працівників поліції та медицини до пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання у м. Красноград.

Підвезення учнів здійснюється відповідно до вимог Тимчасових рекомендацій з організації підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання з числа випускників закладів загальної середньої освіти до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотному напрямку.

Медичними працівниками проведено температурний скринінг для випускників та працівників, які супроводжують та здійснюють перевезення.

Бажаємо нашим випускникам  успішно скласти ЗНО та отримати високі результати.