25.06.2020 | 13:20

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків травмування сторонніх громадян на коліях, об’єктах залізничного транспорту з метою запобігання  невиробничому травматизму на залізничному транспорті, просимо   дотримуватися «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України» (додається), адже абсолютна більшість нещасних випадків, у тому числі зі смертельним  наслідком, які трапляються на залізниці, сталися в результаті порушення громадянами правил безпеки.

У зв’язку з оголошеним в країні карантином в учбових закладах, особливої уваги у роз’ясненні цього питання потребують діти.

Нагадайте їм, а також своїм рідним, знайомим про небезпечність перебування поблизу залізничних об’єктів і про необхідність дотримання правил безпеки задля збереження життя та здоров’я.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Машиніст локомотива не може відразу зупинити поїзд і попередити наїзд. Візуально, особливо в темний період доби, дуже важко визначити, з якою швидкістю прямує поїзд. Помилка при оцінці швидкості поїзда часто коштує людині життя.