26.06.2020 | 13:01

26 червня 2020 року в Кегичівській районній державній адміністрації відбулося урочисте вручення нагрудного знаку і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня».

Згідно з Указом Президента України «Про присвоєння Почесного звання "Мати-героїня" за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно багатодітній матері - Катерині Леонідівні Фільовій, яка народила та виховує 10 дітей (5 хлопчиків та 5 дівчаток) .

Нагороду вручили та висловили щирі слова вітання Берегині сімейного вогнища родини Фільових голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, голова районної ради Лариса Стефанюк та заступник селищного голови Ольга Лисенко.