26.06.2020 | 13:20

Щорічно, в останню неділю червня, ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є наша молодість. Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людські душі надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливе майбутнє рідного краю та України. У рамках проведення заходів з нагоди Дня молоді 26 червня 2020 року в районній державній адміністрації відбувся урочистий прийом молоді керівництвом району.

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за активну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, зразкове виконання службових обов'язків, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді нагороджено 14 представників району.

Привітали учасників урочистого прийому та вручили нагороди активним молодим людям району голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко та голова районної ради Лариса Стефанюк, які побажали молоді наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів.