01.07.2020 | 11:40

30 червня 2020 року в  залі засідань райдержадміністрації відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кегичівській районній державній адміністрації. На засіданні були присутні  голова райдержадміністрації Джамал Стаценко та 11 представників інститутів громадянського суспільства.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 07 серпня 2018 року № 996 відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кегичівській районній державній адміністрації.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Кегичівській райдержадміністрації Любов Корсун, відкриваючи засідання установчих зборів, розповіла про роботу ініціативної групи та повідомила, що до ініціативної групи надійшло 11 заяв від інститутів громадянського суспільства.

Під час проведення засідання було обрано робочі органи установчих зборів (лічильну комісію, голову та секретаря).

Визначено кількісний склад нової громадської ради при райдержадміністрації. Після висловлення позицій представників інститутів громадянського суспільства, одноголосно  прийняте рішення щодо   включення до складу  громадської ради   всіх представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви для участі в установчих зборах – всього 11  представників.

Членами громадської ради одноголосно було прийняте рішення про обрання голови громадської ради - Любов Корсун (голова районної організації Ветерани України).

Наприкінці засідання Любов Корсун звернулася зі словами подяки до членів ради та зазначила,  що держава і громадське суспільство сьогодні зацікавлені в діалозі та партнерстві, підвищенні ефективності взаємодії.

В свою чергу голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко  зауважив, що на сьогодні у районі є чимало питань, вирішення яких потребує думки громадськості. Також відповів на ряд питань та пообіцяв всебічну підтримку в діяльності громадської ради.