10.07.2020 | 14:15

Триває  третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Відділом освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державною адміністрації організовано  підвезення учнів до пунктів тестування та в зворотному напрямку.

У вівторок 07 липня в м. Харків відбулося тестування з англійської мови. Щороку тестування з іноземної мови набирає актуальності серед випускників закладів загальної середньої освіти району.

Сертифікаційна робота з англійської мови  складалася з 59 завдань.

Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання – 72.

09 липня відбулося тестування з історії України в м. Красноград.

Свої знання з історії України демонстрували  62 випускники закладів освіти району.

Сертифікаційна робота з історії України  складалася з 60 завдань.

Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання – 94.

На  виконання  сертифікаційних  робіт з англійської мови та історії України  відводилося  150  хвилин.