30.07.2020 | 18:00

Згідно з поетапним планом відновлення роботи закладів дошкільної освіти Кегичівського району, на виконання розпорядження голови Кегичівської районної державної адміністрації від 28 липня 2020 року №144 «Про проведення огляду готовності закладів дошкільної освіти до прийому дітей і роботи на час карантину» 30 липня 2020 року робочою групою здійснено огляд готовності закладів дошкільної освіти смт Кегичівка щодо їх готовності до прийому дітей і роботи на період карантину. Під час огляду виявлено, що заклади забезпечено безконтактними термометрами, антисептиками для рук із дозатором, дезінфікуючими засобами для поверхонь та інструментів, паперовими рушниками, рідким милом, мийними засобами, контейнерами з кришкою для використаних масок, гумовими рукавичками відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року№ 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». За підсумками роботи комісії буде надана довідка з рекомендаціями та прийнято рішення щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти.