06.08.2020 | 15:50

06 серпня  голова районної державної адміністраціїДжамал Стаценко  взяв участь в пленарному засіданні  чергової  ХLVII  сесії VII скликання  Кегичівської районної ради.

У ході сесії депутати розглянули та ухвалили питання порядку денного, серед яких:

1. Про внесення змін до Програмизабезпечення  безпеки дорожнього руху  на території   Кегичівського району Харківської області    на 2019 – 2023 роки,  затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року  № 445-VII  (зі змінами).

2.1.Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №587-VII«Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського  району Харківської області».

2.2.Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства Кегичівської  районної  ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної  ради від 17 грудня 2019 року № 575-VІІ                  (зі змінами).

2.3. Про внесення змін до Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної  радивід  19 березня 2020 року №603-VІІ (зі змінами).

2.4.Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області».

2.5. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього.

3. Різне