07.08.2020 | 14:10

З 04 по 28 серпня 2020 року дев'ятнадцять практиків ненасильницького спілкування з усієї України в межах проекту "Емпатійна підтримка спільноти в умовах пандемії COVID-19» при підтримці німецької неурядової організації Форум громадянської служби миру (forumZFD) планують провести 10 онлайн семінарів та зустрічей емпатійного спілкування "Відчуй емпатію на смак!".

06 серпня 2020 року заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Тетяна Перевало взяла участь в першому семінарі на тему: «Прохання: навички виживання в світі не телепатів».

Під час семінару розглядалося саме поняття «прохання», його види, спосіб його озвучування. Під час семінару всі учасники були залучені до обговорення даної теми.