12.08.2020 | 8:00

Відповідно до затвердженого графіка проведення  огляду стану готовності закладів освіти району до роботи в 2020/2021 навчальному році 11 серпня 2020 року  розпочала свою роботу комісія, на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Данько Т.О. У цей день відвідано 5 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади  дошкільної освіти (Красненська ЗОШ І-ІІІ ст., Красненський ДНЗ, Вовківська ЗОШ І-ІІ ст., Вовківський ДНЗ, Мажарський ЗНВК, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст., Андріївський ДНЗ, Софіївська філія КЗ «Кегичівський ліцей»).

Під час огляду закладів освіти  члени комісії відзначили належну підготовку закладів освіти району до нового навчального року та наголосили, що необхідно зосередити всі зусилля для створення безпечних умов для навчання з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).