13.08.2020 | 16:30

12 серпня 2020 року на базі Кегичівського РС ФДУ «Центр пробації» в Харківській області відбулася робоча зустріч  заступника директора – начальника відділу соціальної роботи Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Тетяни Перевало та інспектора Кегичівського РС ФДУ «Центр пробації» в Харківській області Наталії Мосенцової.

Під час зустрічі обговорювалися питання здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді, зокрема, неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Обговорили питання подальшої співпраці між Кегичівським РС ФДУ «Центр пробації» в Харківській області та Кегичівським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, дійшли згоди щодо необхідності проведення спільних заходів серед дітей та молоді з метою профілактики правопорушень та злочинності.