13.08.2020 | 17:00

13 серпня 2020 року завершила свою роботу  комісія з огляду стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до нового навчального року, на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Данько Т.О.

Цього дня проведено огляд готовності 4 закладів загальної середньої освіти, 2 закладів дошкільної освіти, 2 закладів позашкільної освіти та 1 інклюзивно-ресурсний центр (Новопарафіївський НВК, Бесарабівський НВК, Крутоярівський ЗНВК, Кегичівський ДНЗ №1, Кегичівський ДНЗ №2, Комунальний заклад "Кегичівський ліцей", Кегичівська дитячо-юнацька спортивна школа, Комунальна установа "Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр", Кегичівський Будинок дитячої та юнацької творчості) з метою визначення стану їх підготовки до початку 2020/2021навчального року.

Усі перевірені заклади освіти вчасно і якісно підготовлено до нового навчального року та  готові прийняти своїх учнів та вихованців.