01.09.2020 | 11:00

Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунав в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.

З новим навчальним роком!

З повагою,

Голова районної державної   адміністрації    Джамал  СТАЦЕНКО