07.09.2020 | 16:30

В рамках спільної угоди  Кегичівської  районної філії Харківського ОЦЗ з Кегичівським районним сектором філії Державної установи  «Центр пробації» у Харківській області  07 вересня 2020 року начальником відділу активної підтримки безробітних Волошиною Яніною Іванівною надано комплекс соціальних послуг особам засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які вступили в конфлікт із законом. Успіх повернення засудженого до соціального способу життя великою мірою залежить від його власного бажання.

У ході роботи проведено індивідуально-консультаційні бесіди про види послуг, що надаються службою зайнятості, актуальні вакансії на місцевому ринку праці, отримання нової професії шляхом навчання, працевлаштування та он-лайн сервіси служби зайнятості.

Даний захід був зорієнтований на роботу щодо забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, їх працевлаштування та орієнтації на здобуття додаткових освітніх послуг та додаткової професії.

Фахівці служби зайнятості завжди готові надати допомогу найбільш вразливим верстам населення на сучасному ринку праці.