08.09.2020 | 17:15

Співпраця Кегичівської районної філії Харківського ОЦЗ та відділу «Кегичівське  бюро правової допомоги» у Первомайському  місцевому центрі з надання БВПД  є прикладом взаємовигідного співробітництва у галузях реалізації державної політики, щодо підвищення рівня правової освіченості та забезпечення зайнятості населення.

В районній філії велика увага приділяється проведенню інформаційних семінарів як засобу надання інформації клієнтам служби зайнятості, висвітленню того чи іншого актуального питання або методу, що сприяє пришвидшенню працевлаштування та можливості адаптації у сучасному світі.

Ось і сьогодні, під час семінару, начальник Зінченко Вікторія Борисівна та заступник начальника  Диба Тетяна Олександрівна відділу « Кегичівське бюро правової допомоги» у Первомайському  місцевому центрі з надання БВПД поінформували безробітних про основні ризики, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування, про правову  захищеність легального працевлаштування, укладання трудового договору та інше.

По закінченню заходу присутні отримали буклети, брошури та контакти відповідних установ для звернень зі своїми питаннями.