10.09.2020 | 14:00

Кегичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує  про те, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора Харківської області  «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні» на території Кегичівського району з 10.09.2020 року буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розподіл приманок з вакциною буде відбуватися шляхом розкидання із літаків над мисливськими угіддями Кегичівської УТМР.

Приманка безпечна  для людей і тварин; має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів Кегичівського району при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місця розкидання.