11.09.2020 | 11:00

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота організовує  прибирання узбережжя річок, морів, інших водних об’єктів у рамках Міжнародного дня чистих берегів.

Цьогоріч цей день припадає на 19 вересня. З цієї нагодиусі небайдужі жителів району мають можливість долучитися до екологічної акції, а також організувати прибирання на берегах водойм району, з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень. Врятувати водні об’єкти  можуть елементарні речі. Не смітити на березі, прибирати за собою і навчити цього дітей.

Майбутнє наших водойм – у наших руках!