11.09.2020 | 11:20

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» (далі – Акція).

У 2020 році заплановано проведення традиційної Акції 19 вересня 2020 року о 10:00 в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

Запрошуємо  організації, підприємства, фермерські господарства, заклади освіти, культури, медицини, а також всіх небайдужих жителів району  долучитися до Акції.