11.09.2020 | 15:50

Сьогодні, 11 вересня 2020 року, в районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди святкування в районі Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня.

Кращих спортсменів та ветеранів спорту, тренерів та спортивних суддів, вчителів фізичної культури та громадських діячів привітали голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко та голова районної ради Лариса Стефанюк.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, зразкове виконання службових обов’язків, актину життєву позицію, вагомий внесок  у розвиток спортивно-масової роботи та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України кращих було відзначено  Почесними грамотами та відзнаками районної державної адміністрації.