16.09.2020 | 10:50

НАКАЗ

ПРО ЧЕРГОВИЙ ОСІННІЙ ПРИЗОВ 2020 РОКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ.

1. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" та Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році»у жовтні – грудні 2020 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Кегичівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1993 - 2002 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт. Кегичівка, вул. Волошина, 87 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до пункту 8 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 10 жовтня 2020 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Кегичівського району Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до районного військового комісаріату для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного  законодавства.