27.09.2020 | 7:55

Це свято сміливих людей, які надають перевагу активному відпочинку, які прагнуть відкриттів та пізнання навколишнього світу, які живуть пошуками пригод і яскравих емоцій. Розвиток туризму – це не лише пізнання нового і цікавого, це і зміцнення економіки краю.

Кегичівський район славиться історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою духовною спадщиною, адже наш неповторний край вартий того, щоб відкрити перед світом унікальні скарби,самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаю всім прихильникам активного відпочинку міцного здоров’я, добра, щастя, вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

З повагою,

Голова районної