25.09.2020 | 9:30

24 вересня під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, за підтримки Film.ua Group, Управління у справах молоді та спорту , Департамента культури і туризму у межах фестивалю «Народні традиції на сучасний лад» в смт Кегичівка стартував кінопоказ просто неба “Кіно Є!” - Українське кіно малим містам.

Приємним моментом стало те, що розпочавсяцей проєкт саме з Кегичівщини.

До глядачів з великого екрану звернувся голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, привітавши з початком такого незвичного та цікавого проєкту, що приурочений дню кіно, яке святкуємо в вересні.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Кегичівської РДА Джамал Стаценко, побажавши всім присутнім гарних емоцій та приємного перегляду.

Присутні чудово провели час переглянувши різножанрове кіно просто неба. Це було дуже цікаво, весело та незвично.

Перегляди  відбулися з дотриманням  усіх карантинних обмежень.