28.09.2020 | 14:30

Розіграш кубка району з футболу.

27 вересня 2020 року на стадіоні «Колос» смт Кегичівка розіграшем кубка району з футболу відбулось закриття весняно-літнього спортивного сезону 2020 року. Боротьба розгорнулась між трьома футбольними командами району: «Динамо» Кегичівка, «Прогрес» Кегичівка та «Старт» Слобожанське. Вирішальна гра між командами «Динамо» та «Прогрес» переможця не виявила 0-0. Долю кубка визначили пенальті, в яких влучнішими були динамівці 5-4.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Шматченко вручила нагороди кращим гравцям. Серед нагороджених кращі: воротар – Олександр Миронов, захисник - Сергій Прокоф’єв , півзахисник – Євген Стельмах, бомбардир – Данило Почепецький, вболівальник – Михайло Кузьменко.