01.10.2020 | 11:03

Співпраця Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з Кегичівським районним військовим комісаріатом.

З метою популяризації служби в Збройних Силах України, як одного з видів зайнятості,  30 вересня  2020 року в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій на замовлення Кегичівського районного військового комісаріату.

Військовий комісар – Кравцов Валерій Івановичознайомив учасників заходуіз перевагами служби за контрактом, вакансіями, які існують у Збройних Силах України. Особливу увагу було надано порядку відбору кандидатів на військову службу,різним термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей, розглядались обов'язкові вимоги, які постають на сьогоднішній день перед сучасними військовослужбовцями, а також про можливості отримати безкоштовну вищу освіту відповідного характеру.