01.10.2020 | 13:01

Знастанням холодів та погіршення погодних умов зростає небезпека нещасних випадків з дітьми, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою недопущення подібних ситуацій спеціалістами та фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється обстеження умов проживання та виховання дітей в таких сім’ях. Відвідано 8 сімей, які проживають на території Кегичівської, Слобожанської селищних радтаНовопарафіївської сільськоїради.

Під час обстеження проводилась перевірка та сприяння в забезпеченні паливом, продуктами харчування, теплим одягом.

З батьками дітей проведені профілактичні бесіді щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми, роз’яснені права, обов’язки та попереджено про відповідальність за належне виконання батьківських обов’язків.