01.10.2020 | 17:05

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

01 жовтня 2020 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відзначили кращих педагогів району з нагоди Дня працівників освіти. З вітальним словом до освітян звернулися голова районної державної адміністрації  Джамал Стаценко та голова районної ради  Лариса Стефанюк.

Голови районної державної адміністрації  та районної ради  вручили працівникам освіти грамоти за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у  розвиток освітньої галузі району та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Побажали  освітянам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

До привітань та вручення грамот приєдналась начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації  Світлана Шматченко, яка побажала нашим  вчителям, вихователям і всім працівникам освіти  сили, натхнення, терпіння, адже їхня неоціненна  праця гідна поваги і захоплення.

Гарного настрою всім присутнім  додалипрацівники  районного Будинку культури, які концертними номерами  привітали освітян.

Захід пройшов з суворим дотриманням існуючих норм карантину.