02.10.2020 | 15:25

02 жовтня2020 року в райдержадміністрації  відбулося засідання районної робочої групи щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та проведення місцевих виборів 2020 року.Провела засідання заступник голови райдержадміністрації Тетяна Данько – голова робочої групи.

Розглянуто питання: про хід виконання Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року у Кегичівському районі,  про матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій, про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, про вжиття додаткових заходів органами влади на місцях щодо усунення протипожежних порушень, про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до приміщень для голосування.

В обговоренні прийняли участь: керівник апарату райдержадміністрації Людмила Гриценко, начальник АТ «Харківобленерго» Сергій Шевченко, заступник начальника управління соціального захисту населення Артем Корсун, електромеханік електрозв’язку  Харківської філії ПАТ «Укртелеком» Ганна Ромасько, головний лікар КНП КРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Антоніна Парамонова, головний лікар КНП КРР «Кегичівська центральна районна лікарня» Анатолій Федоров, головний інспектор Кегичівського РС ГУ ДСНС в Харківській області Віктор Свид, начальник сектору провенції Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу  поліції  ГУ Національної поліції в Харківській області Віталій Сотник. Виступаючі зазначили про організаційну готовність до проведення місцевих виборів.

Заступник голови районної держадміністрації Тетяна Данько, наголосила на необхідності неухильного виконання карантинних заходів під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.