09.10.2020 | 15:30

Керуючись рішеннями  районної ради від 08 жовтня 2020 року №661-VII«Про створення Комунальної установи «Кегичівський  центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області та наказом відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації від 08 жовтня 2020 року №70 «Про оголошення конкурсів на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради  Харківської області»  оголошуються конкурси:

- на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області.  Юридична адреса: 64003, вул. Волошина, 79,смт Кегичівка, Харківська область.

Кваліфікаційні вимоги на посаду директора та педагогічних працівників Центру призначаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче спеціаліста (магістра), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше як п’ять років та які пройшли конкурсний відбір і визнані переможцями конкурсу відповідно до порядку, затвердженого засновником Центру.

Претенденти на посаду директора та педагогічних працівників  Центру подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія паспорта громадянина України;

- копії документів про повну вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копії документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи;

- мотиваційний лист довільної форми.

За бажанням, претенденти можуть надавати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації,  вул. Волошина, 79, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів:

з 12 жовтня  2020 року до 22 жовтня  2020 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами співбесіди, яка проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей, відповідності вимогам до професійної компетентності претендента та знання законодавства.

Дата і місце проведення співбесіди буде повідомлена претендентам після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації, вул. Волошина, 79, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.

Контактна особа – Мокрозубова Олена Миколаївна, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації,  вул. Волошина, 79, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003, робочий телефон 3-18-55.