13.10.2020 | 14:55

13 жовтня у  відеорежимі відбулося чергове засідання обласної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень на період підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

В районній студії  були присутні голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Гриценко.

На порядку денному стояли питання:

- організація голосування на дому пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу  СOVID-19;

- матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій;

-створення умов для доступності до виборчих дільниць громадян з особливими потребами;

-забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів, задіяних під час проведення місцевих виборів;

-взаємодія з відділом Державного реєстру виборців та інше.

За наслідками засідання були прийняті відповідні рішення.