19.10.2020 | 9:30

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-вересня 2020 року за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму 720,3 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 242,6 млн гривень.
За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 73 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом впроваджених рекомендацій складає 236,3 млн гривень.
Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 21 управлінське рішення, спрямоване на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.
За недотримання фінансового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 124 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.
За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори Харківщини до об’єктів контролю застосували 38 фінансових санкцій.
З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.
На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 21-ї ревізії, за результатами розгляду зазначених матеріалів правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.
 
Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби