28.10.2020 | 8:00

Щиросердно вітаю вас з Днем визволення України від нацистських загарбників!

Минуло вже 76 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. Історія людства ще не знала такого кривавого та жорстокого режиму.Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи, заради рідної Вітчизни. У цей день ми згадуємо тих, хтотяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над клятим ворогом.

Шановні ветерани! Низький синівський уклін вам,за рідну Україну, за хоробрість вашу, за рани ваші, за віру вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої світової. Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичувам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим!

З повагою,

Голова районної