01.11.2020 | 8:00

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня соціального працівника!

Ви присвятили своє життя добрій та благородній справі – турботі про людей, яким ви щодня допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення до справи, але й величезного терпіння та вміння співпереживати. За вашу доброзичливість та душевність вам вдячні ветерани, пенсіонери, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї. Кожен з вас, присвятивши себе важливій та потрібній справі, своєю щоденною працею сприяє реалізації та розвитку соціальної сфери району.

У цей святковий день висловлюю вам щиру та глибоку вдячність за вашу самовіддану працю, за чуйність і увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки.

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом та бажаю успіхів у нелегкій, але такій необхідній роботі, здоров’я, благополуччя та щастя вам і вашим близьким!

Нехай гарний настрій супроводжує вас щодня, а всі добрі справи повернуться до вас сторицею.

З повагою,

Голова районної