09.10.2020 | 17:00

Кегичівська  районна філія Харківського обласного центру зайнятості  інформує Вас про те, що  Харківська обласна служба зайнятості разом з Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Громадською організацією «Інститут соціальної політики регіону» впроваджують проєкт  «Нове покликання».

Суть проєкту полягає в професійній перепідготовці та покращенні можливостей для працевлаштування працівників органів публічної влади і бюджетних установ, які знаходяться під загрозою скорочення внаслідок децентралізації, адміністративно-територіальної реформи, оптимізації шкіл і лікарень і не мають статусу безробітного на момент участі у проєкті шляхом професійного навчання, проведення тренінгів та онлайн-ярмарок вакансій.

Навчання буде проведено за 6 напрямами:

- фахівець в галузі надання адміністративних послуг/адміністратор ЦНАПУ;

-  соціальний працівник;

-  фахівець в галузі благоустрою;

-  менеджер з управління проєктами розвитку громад;

-  бухгалтер для ФО-П;

-  бухгалтер зі знанням 1С.

05 листопада  2020 року планується організувати онлайн-ярмарок вакансій  для Кегичівської, Красноградської та Сахновщинської  РФ ОЦЗ в наступному форматі:

• почергові презентації роботодавців (про потребу поточну або перспективну в кадрах) ;
  • можливість індивідуальної співбесіди шукачів роботи та роботодавців ;
  • презентація послуг служби зайнятості;
  • презентація стану місцевого ринку праці.

В разі наявності поточної або перспективної потреби в кадрах просимо Вас (або представника Вашої установи) взяти участь в роботі онлайн-ярмарку вакансій.