04.11.2020 | 13:00

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 02 листопада у приміщенні районної державної адміністрації. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, голова районної ради Лариса Стефанюк. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

Кращих соціальних працівників за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери  було нагороджено грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.