05.11.2020 | 14:45

В ході роботи депутати  розглянули  наступні  питання порядку денного:

1. Про затвердження Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи управління соціального захисту населення Кегичівської районної державної адміністрації на 2020 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки.
  3. Про внесення змін до Програми  покращення якості надання послуг Кегичівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області  на 2018-2021 роки.
  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
  5. Про внесення змін  до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).
  6.  Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району автобуса  спеціалізованого шкільного із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
  7. Різне.

Із усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.