05.11.2020 | 17:15

25 жовтня 2020 року в Палаці дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради проходили конкурс творчих досягнень «Харківська осінь» та конкурс краси «Королева осені».  У першому конкурсі, в номінації «Петриківський розпис», дистанційно приймала участь учениця 3 класу образотворчого мистецтва Кегичівської ДМШ Четверікова Вікторія. А у конкурсі краси  «Королева осені», в номінації «моделінг», вперше дебютувала Волошина Марія (викладач Ольга Волошина). Результати конкурсу перевершили всі наші сподівання, адже  Вікторія отримала найвищу нагороду — «Гран Прі» конкурсу творчих досягнень, а Марія стала Королевою осені і отримала І місце на конкурсі краси.

Щиро радіємо за наших вихованців та їх викладача. Бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог!