06.11.2020 | 14:40

В рамках взаємодії Кегичівської районної філії Харківського ОЦЗз Кегичівським сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Харківській області06листопада 2020 року начальником відділу активної підтримки безробітних Кегичівської районної філілії Харківського ОЦЗ  Волошиною Яніною надано комплекс соціальних послуг особам засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У ході роботи проведено інформаційний семінар про нові сервісні послуги, що надаються службою зайнятості, проінформовано про актуальні вакансії на ринку праці, новітні онлайн послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання. Умовно засуджені отримали пам’ятки і буклети інформаційно – просвітницького характеру.

Учасники семінару виявили зацікавленість щодо тематики та задавали багато запитань. Їх цікавили вакансії для працевлаштування,   умови реєстрації в службі зайнятості, можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації.