09.11.2020 | 15:30

Урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся 09 листопада у приміщенні районної державної адміністрації. Зі словами привітання звернулися голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, голова районної ради Лариса Стефанюк. Виступаючі висловили вдячність працівникам культури та майстрів народного мистецтва району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва за сумлінну працю, збереження культурної спадщини Кегичівщини, вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва і внесок в творчий розвиток підростаючого покоління  та з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва було нагороджено грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.