16.11.2020 | 15:00

30 жовтня за підтримки Міністерства культури України в місті Харків дистанційно відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», що має на меті виявлення найбільш талановитих і яскравих виконавців, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді. Долучитися до нього мали змогу творчі колективи та окремі виконавці віком від 6 до 25 років в окремих номінаціях з різних країн світу. Оцінювало конкурсантів висококомпетентне журі у складі заступника директора Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, заслужених працівників культури України, народних артистів України, діячів естрадного мистецтва, голів громадських організацій.

В номінації естрадний вокал взяли участь юні таланти з багатьох областей України (Харківська, Київська, Івано-Франківська, Хмельницька, Чернігівська, Полтавська та інші), також виконавці з Румунії, Казахстану, Білорусі та Молдови.

Від КПСМНЗ «Слобожанська ДМШ» (директор Олег Миколаєнко) дистанційно взяла участь учениця класу сольного співу Мосенцева Людмила і здобула звання Лауреата ІІ премії, диплом, кубок та подарунок-сувенір від організаторів – чашку з логотипом фестивалю. Також подякою за участь та підготовку учнів до конкурсу нагороджений викладач Олег Миколаєнко.

Щиро радіємо за юну співачку і бажаємо їй нових успіхів, натхнення та подальших перемог, а батькам і викладачу дякуємо за підтримку, нелегку працю та терпіння.