16.11.2020 | 15:30

Урочистий прийом з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства відбувся 16 листопада у районній державній адміністрації. Зі словами привітання до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, голова районної ради Лариса Стефанюк. Виступаючі висловили вдячність працівникам сільського господарства району за відданість хліборобській справі, отримані високі врожаї зернових, зернобобових культур та побажали сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я та миру.

Кращих працівників сільського господарства за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки в забезпеченні сталого розвитку сільськогосподарської галузі та з нагоди професійного свята працівників сільського господарства було нагороджено грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.