18.11.2020 | 13:50

4 грудня 2020 року Держенергоефективності спільно з Фондом ім. Ф. Еберта в Україні організовують онлайн-семінар на тему «Підвищення енергоефективності в об’єднаних територіальних громадах».

У часи децентралізації для нових громад та їхніх голів вкрай актуальними є питання:

• Як успішно пройти опалювальний сезон?
  • Як зменшити залежність від традиційних енергоресурсів?
  • Як скоротити витрати на оплату енергоносіїв та активізувати економічний розвиток громади?
  • З чого розпочати підвищення енергоефективності об’єктів міста, району, області?

Відповіді на ці та інші питання нададуть спікери заходу.

Ціль онлайн-семінару – презентувати громадам переваги та діючі інструменти для широкого впровадження енергоефективних заходів.

Зокрема, в рамках семінару буде розглянуто такі питання:

• продовження Урядової програми «теплих» кредитів на 2021 рік;
  • механізм енергосервісу: інвестиції в енергоефективність об’єктів соціальної сфери;
  • реалізація систем енергетичного менеджменту та моніторингу у закладах бюджетної сфери;
  • правові засади забезпечення сертифікації енергоефективності будівель бюджетних установ органів місцевого самоврядування.

До участі у заході запрошуються представники структурних підрозділів облдержадміністрацій, керівництво та енергоменеджери об’єднаних територіальних громад, профільні асоціації, громадські організації.

Учасникам семінару буде додатково повідомлено про технічні особливості участі у заході після формування остаточних списків учасників.

Контактні особи щодо організації заходу: відділ регіонального менеджменту – Збираник Юрій та Бубнов Василь, тел. 044-590-54-15.

Для участі у заході обов’язково зареєструйтеся за посиланням