21.11.2020 | 10:00

Щорічно 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій по всій Україні святкується День Гідності та Свободи. Саме з цієї нагоди в смт Кегичівка до пам’ятного знаку «На честь 10 річниці Незалежності України!» головою Кегичівської районної державної адміністрації Джамалом Стаценко, головою Кегичівської районної ради Ларисою Стефанюк, заступником голови Кегичівської районної державної адміністрації Тетяною Данько та начальником відділу культури Кегичівської районної державної адміністрації Оленою Терех було покладено квіти на знак глибокої шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.