24.11.2020 | 8:50

8 листопада в м. Харків, яке по праву вважається студентською столицею України, відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна симфонія». До участі в цьому дійстві було запрошено творчу молодь з країн СНД та Східної Європи. Адже саме цей конкурс не тільки запалює майбутні зірки і втілює найзаповітніші мрії, він дає можливість продемонструвати свої таланти та отримати міжнародне визнання.

Даний захід відбувся за підтримки Міжнародної громадської організації  «Європейська молодіжна ліга», Асоціації «Творча спілка мистецтв» Національної всеукраїнської музичної спілки. Оцінювання конкурсантів відбувалось за поданими відеозаписами дистанційно за участі професійних експертів, діячів культури та мистецтва.

Від КПСМНЗ «Слобожанська ДМШ» (директор Олег Миколаєнко) в цьому конкурсі взяв участь учень класу фортепіано Володимир Олянич в номінації «Інструментальне мистецтво» (викладач Вікторія Корнєва). Здобувшизвання Лауреата І ступеня, диплом та кубок, він в черговий разпродемонстрував своє незмінне прагнення до вдосконалення своєї музичної майстерності і підтвердив те, що на Кегичівщині навчання у сфері музики відбувається на високому рівні.

Щиро вітаємо переможця та бажаємо йому успіхів, наснаги, завзятості, здійснення мрій та нових творчих злетів! Висловлюємо величезну подяку батькам за підтримку, наполегливу працю та турботу, а викладачу за творчий підхід  і підготовку до конкурсу юного таланту.