20.02.2017 | 08:21
20 лютого, ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та віддаємо данину пам’яті Героїв Небесної Сотні. Відповідний указ Президент України Петро Порошенко підписав 11 лютого 2015 року.

Цей день щорічно відзначається на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Мирний суспільний протест, розпочатий у листопаді 2013 року, розростався, досягши свого апогею у третій декаді лютого 2014 року. У ті лютневі дні і ночі під час сутичок протестувальників із представниками силових структур у центрі столиці України загинули понад сто осіб і сотні були поранені, найбільше – 20 лютого. Загиблих від снайперських пострілів учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею».

Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події 2014 року на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

Тож миру всім нам, порозуміння й згуртованості.  Віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Кегичівського краю.

Бажаю нам гідно продовжити справу, розпочату істинними патріотами України.

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова районної

державної адміністрації                                                            Р. Гончаров